Sebastijan Hleb iz Sindikata biciklista novi gost podcasta Premalo čitam 24. lipnja 2026. Sebastijan Hleb je ing. prometa i dopredsjednik udruge Sindikat biciklista. U novoj epizodi podcasta Premalo čitam posvećenoj zelenim temama, sa Sebastijanom razgovaramo o sigurnom i održivom prometu i kako se bicikl kao prijevozno sredstvo uklapa u tu priču. Kakve sve aktivnosti provodi Sindikat biciklista, zašto je u organizaciji gradskog prometa nužno prebaciti fokus s vozila na čovjeka i kako to napraviti, kakva je prometna infrastrukutra većine gradova i kome ona najviše pogoduje, koliko su biciklisti ugroženi u prometu i mnogo drugih zanimljivosti čeka vas u novoj epizodi – kliknite i poslušajte! S04E09 – gost Sebastijan Hleb