Posjet predstavnice Veleposlanstva Sjedinjenih Američkih Država u RH Knjižnici i čitaonici „Fran Galović“ Koprivnica

14. srpnja 2021.
Posjet predstavnice američkog veleposlanstva Marije Cvetnić Kopljar

Knjižnicu i čitaonicu „Fran Galović“ Koprivnica posjetila je predstavnica američkog veleposlanstva Marija Cvetnić Kopljar te joj poklonila knjige na engleskom jeziku.

Koprivničku knjižnicu, kao jednu od najuspješnijih u RH koja se ističe uspjesima u provođenju velikog broja programa i inovativnih projekata, prepoznala je kao potencijalnog partnera za moguću buduću suradnju u provođenju zajedničkih programa.

Obišla je prostore knjižnice gdje su joj predstavljeni programi i usluge koje knjižnica provodi i nudi, a posebno ju je oduševila Olimpijada čitanja, Makerspace prostor i suradnja knjižnice i GKP-a Komunalac na projektu “Koprivnička knjigokantica”.