Otvorene prijave za jesensku Harry Potter radionicu!

29. rujna 2022.

U subotu, 8. studenoga 2022. slijedi nam jesenska radionica iz ciklusa programa za mlade u našoj Knjižnici i čitaonici „Fran Galović“ Koprivnica pod nazivom „Godišnja doba s Harryjem Potterom u Hogwartsu“.

Polaznici radionice pod nazivom „Jesen u Zabranjenoj šumi“ sastat će se u Makerspaceu na 1. katu Knjižnice u 11.00 sati, a na početku ćemo skupljati prirodne materijale za kreativni dio radionice u gradskom parku.

Radionica će trajati do 12.30 sati, a namijenjena je djeci i mladima od 11 do 19 godina (viši razredi osnovne škole i srednja škola).

Broj sudionika na radionici je ograničen pa je za sudjelovanje obavezna prijava preko Google obrasca. S obzirom na velik interes, prijave se primaju do popune kapaciteta, a svi prijavljeni će potvrde sudjelovanja primiti na mail.

Pozivamo sve zainteresirane ljubitelje Harryja Pottera da nam se pridruže!

Ljiljana Vugrinec i Valentina Mikec