“Magični gosti” – radionica i kviz vezani uz Harryja Pottera

13. travnja 2018.

U subotu, 5.5.2018. u 10.00 sati u Čitaonici tiska na 1. katu, Knjižnica i čitaonica „Fran Galović“ ugostit će Udrugu ljubitelja Harryja Pottera „Ministarstvo magije Hrvatska“ povodom 20. godišnjice bitke za Hogwarts (2.5.1998) iz serijala o Harryju Potteru.

Magični gosti“ održat će kviz i kreativnu radionicu na temu Harryja Pottera te će prvi puta u ovom dijelu Hrvatske predstaviti svoj rad. Svi zaljubljenici u svijet Harryja Pottera sigurno će uživati u ovom magičnom susretu.

Za sudjelovanje u kvizu i kreativnoj radionici „Ministarstva magije“ potrebno se prijaviti do 4.5.2018. na e mail: valentina@knjiznica-koprivnica.hr, petra@knjiznica-koprivnica.hr, u Dječjem odjelu knjižnice ili na broj 622-363 (kućni 106 ili 115).